| Putere | 70 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Înveliş plăci | ceramică , keratină |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Display | da |
| Culoare | argentiu |
| Producător | GoldMaster |









