| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 4 |
| Ecran LCD | da |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Putere | 32 W |
| Diametru cleşte | 25 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hairway |









