Caracteristici generale
| Putere | 70 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Timp de încălzire | 60 s |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Display | da |
| Culoare | auriu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zelmer |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Zelmer ZHL3200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.