Caracteristici generale
| Seria | Richmond |
| Lățime | 46 cm |
| Înălțime | 71 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Material fațadă | stofă |
| Culoare fațadă | maro |
| Număr sertare | 4 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Askona |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Askona Richmond sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.