Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | bumbac |
| Elemente in set | 3 |
| Cerceaf pilota | 115x145 cm |
| Cearceaf de pat | 100x150 cm |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Culoare principală | galben |
| Țara de producere | Rusia |
Specificațiile și imaginile produsului Lenjerie de pat pentru copii Василиса Print 3976/3 Teddy Rabbits sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.