Caracteristici generale
| Tip imprimare | alb/negru |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 20000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 2400x600 dpi |
| Rezolutie la printare color | 2400x600 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 29 ppm |
| Prima pagină | 5 s |
| Capacitate de alimentare hârtie | 150 coli |
| Capacitate de ieşire hârtie | 50 pagini |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Memorie RAM | 256 MB |
| Duplex | da |
| Interfaţă reţea | da |
| Interfaţă Wireless | da |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Putere consumata | 1300 W |
| Dimensiuni | 356x283x213 mm |
| Greutate | 6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292196672 |
Specificațiile și imaginile produsului Imprimantă Canon i-Sensys LBP122dw sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.