Caracteristici generale
| Tip imprimare | color |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 20000 pagini |
| Format | A6 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 600x600 dpi |
| Rezolutie la printare color | 600x600 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 18 ppm |
| Viteza de printare color | 4 Ppm (A4) |
| Prima pagină | 13 s |
| Capacitate de alimentare hârtie | 150 coli |
| Capacitate de ieşire hârtie | 50 pagini |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 4 |
| Memorie RAM | 64 MB |
| Interfeţe | AirPrint ,
Ethernet (RJ-45) ,
USB ,
Wi-Fi |
| Putere consumata | 282 W |
| Dimensiuni | 382x309x211 mm |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 2009997353401 |
Specificațiile și imaginile produsului Imprimantă Hp Color Laser 150nw (4ZB95A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.