Caracteristici generale
| Tip | ventuză |
| Capacitate de ridicare | 150 kg |
| Numar ventuze | 1 buc. |
| Diametru ventuzei | 200 mm |
| Material | aluminiu ,
cauciuc |
| Suitcase | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.49 kg |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957006185 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventuza cu vid Kraft&Dele KD10790 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.