Caracteristici generale
| Tip | ventuză |
| Capacitate de ridicare | 200 kg |
| Numar ventuze | 1 buc. |
| Diametru ventuzei | 210 mm |
| Material | plastic ,
cauciuc |
| Greutate | 0.8 kg |
| Specificații suplimentare | încărcătorul este inclus |
Alte informații
| Producător | Tiler |
| Cod EAN | 5060826892383 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventuza cu vid Tiler TPZ-K02 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.