Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Putere nominală | 130 W |
| Turația în gol | 35000 min-1 |
| Reglarea a rotației | da |
| Bucşă elastică | 3.2 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 1.5 m |
| Greutate | 2.1 kg |
| Numar de duze incluse | 252 |
| Suitcase | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor drept Ingco MG133281 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.