Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 56.5 cm |
| Adâncime | 42.5 cm |
| Înălțime | 69.2 cm |
| Dimensiuni | 565x425x692 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Supliment | fără robinet |
| Țară producătoare | Rusia |
Alte informații
| Producător | Santeri |
| Cod EAN | 4640009670796 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Santeri Pro (57.354) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.