Caracteristici generale
| Tip | Trepied |
| Destinatie | video |
| Înălţime maximă | 168 cm |
| Înălţime minimă | 44 cm |
| Lungime pliat | 83 cm |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 7 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 7.1 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied Manfrotto Pro Video Aluminium System-4kg sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.