| Familia de procesoare | Intel Pentium |
| Numele de cod | Comet Lake Refresh |
| Socket | LGA1200 |
| Frecvență turbo | 4100 MHz |
| Numărul nuclee | 2 |
| Numărul de fire | 4 |
| Cache L3 | 4 Mb |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Putere nominală (TDP) | 58 W |
| Grafică integrată | Intel® UHD Graphics 610 |
| Mod ambalaj | Tray |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.03 kg |
| Producător | Intel |
| Cod EAN | 2130817000011 |
