Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Lampa LED | da |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 16:10 ,
4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 1000 lumeni |
| Contrast | 8000:1 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.39 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Frecvență verticală | 240 Hz |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| Durata de viață a lămpii | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Dimensiuni | 238x215x127 mm |
| Greutate | 2.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711474281807 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PD1810ic sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.