Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Lampa LED | da |
| Ecran LCD | 2.69 " |
| Rezoluţia nativă | 1280x720 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 150 lumeni |
| Contrast | 1 000:1 |
| Zoom optic | 1 |
| Zoom digital | 1 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.89 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 3.05 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 3.6 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/2.4 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.4 |
| Frecvență verticală | 60 Hz |
| Frecvența orizontală | 33.2 kHz |
| Redarea culorilor | 8 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 3 W |
| Putere lampa | 65 W |
| Durata de viață a lămpii | 30000 ore |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Dimensiuni | 115x95x160 mm |
| Greutate | 0.66 kg |
Alte informații
| Producător | Aopen |
| Cod EAN | 4711474619051 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Aopen QH31s Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.