| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Ecran LCD | 0.47 " |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 , 16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 1300 lumeni |
| Contrast | 1 000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.65 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 5.08 m |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| Durata de viață a lămpii | 25000 ore |
| HDMI | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 193x218x231 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.5 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 6942351423036 |









