Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Lampa LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 2600 lumeni |
| Contrast | 3000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.09 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 5.08 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1.5 m |
| Distanta de proiectare maximă | 5.67 m |
| Redarea culorilor | 24 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 5 W |
| Durata de viață a lămpii | 25000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 2 |
| Compozit | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| USB | 2 |
| Dimensiuni | 108х310х251 mm |
| Greutate | 2.61 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Hoco DI12 Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.