Caracteristici generale
| Rezoluţia nativă | 1280x720 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 140 lumeni |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.508 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 5.08 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.83 m |
| Distanta de proiectare maximă | 5 m |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 70x158x123 mm |
| Greutate | 0.47 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007629621 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Hoco DT1 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.