Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 ,
16:10 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 4500 lumeni |
| Contrast | 22 000:1 |
| Zoom optic | 1.1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.7 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.6 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1.1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 10 m |
| Frecvență verticală | 85 Hz |
| Frecvența orizontală | 91 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 3 W |
| Putere lampa | 240 W |
| Durata de viață a lămpii | 4000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 10000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Nivel de zgomot | 29 dB |
| Dimensiuni | 108х316х244 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387667440 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma HD30LV White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.