Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 650 lumeni |
| Contrast | 2 500 000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.52 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 2.54 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.26 m |
| Distanta de proiectare maximă | 0.4 m |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Dimensiuni | 252х157х62 mm |
| Greutate | 1.72 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387668928 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma Photon-Go PH31UST Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.