Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 400 lumeni |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.06 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 3.81 m |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 5 W |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Dimensiuni | 210x128x189 mm |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812702048 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Xiaomi Smart Projector L1 Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.