Caracteristici generale
| Tip | fix |
| Format Proiectie | 16:9 |
| Unghi de vedere | 150 ° |
| Diagonală ecran | 136 inch |
| Dimensiune ecran | 316x185 cm |
| Zonă vizibilă | 300x169 cm |
| Suprafaţă | Virgo |
| Margine neagra | da |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 9 kg |
| Producător | Sopar |
| Cod EAN | 8051511392667 |
Specificațiile și imaginile produsului Ecran de proiecţie Sopar Virgo 300x169cm (8302VC-RN) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.