Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 640 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B13 |
| Lungime | 242 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
| Greutate | 17 kg |
| Altele | bărci și autorulote |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
| Cod EAN | 4016987164426, 4016987167038 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Professional Dual Purpose EFB (932 060 064) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.