Caracteristici generale
| Înălţime | 65 mm |
| Lungimea | 670 mm |
| Lățime | 95 mm |
| Tip dulie | T8 |
| Numar de becuri | 2 |
| Putere maxima per bec | 20 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Material abajur | plastic |
| Culoare abajur | alb ,
transparent |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz Profix-60D (057-001-2060-010) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.