| Tip | rotativă |
| Destinație | pentru containere , pentru cărucioare |
| Material | PVC |
| Diametrul roții | 75 mm |
| Greutate maximală suportată | 100 kg |
| Lăţime | 32 mm |
| Înălțimea totală | 107 mm |
| Lăţime suportului metalic | 95x67 mm |
| Distanța dintre găuri | 75x45 mm |
| Frână | da |
| Culoare | portocaliu |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6941556257668 |









