| Tip | rotativă |
| Destinație | pentru containere , pentru cărucioare |
| Material | polipropilenă |
| Diametrul roții | 101 mm |
| Greutate maximală suportată | 130 kg |
| Lăţime | 32 mm |
| Înălțimea totală | 131 mm |
| Lăţime suportului metalic | 95x67 mm |
| Distanța dintre găuri | 75x45 mm |
| Culoare | portocaliu |
| Greutatea brută | 0.7 kg |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6941556253851 |









