| Tip | rotativă |
| Destinație | pentru containere , pentru cărucioare |
| Material | polipropilenă |
| Diametrul roții | 75 mm |
| Greutate maximală suportată | 80 kg |
| Înălțimea totală | 107 mm |
| Distanța dintre găuri | 75x45 mm |
| Culoare | galben |
| Altele | Rând dublu de bile amplasate în capul rotativ |
| Producător | Tolsen |









