Caracteristici generale
| Montare | cu suport |
| Formă | dreptunghiular |
| Tipul diodelor | SMD LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 50 W |
| Temperatura de culoare | 4000 K,
6500 K,
2700 K |
| Unghi fascicul lumina | 180 ° |
| Fluxul de lumină | 4000 lm |
| Material cadru | metal |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare | negru |
| Grad de protecție | I |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Durata medie de viață | 30 000 ore |
| Dimensiunea exterioară | 208х33х186 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8683684210488 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Horoz 068020005001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.