Caracteristici generale
| Tip | baterie |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Timp de incarcare | 60 min |
| Timp de funcționare la o singură încărcare a bater | 180 min |
| Volumul rezervorului cu soluție | 16 l |
| Debit max solutie | 1.5 l/min |
| Presiunea maximă | 5 bar |
| Greutatea | 4 kg |
| Specificații suplimentare | acumulutor ,
încărcător în set |
Specificațiile și imaginile produsului Pulverizator cu acumulator Annovi Reverberi Spray 16 20V sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.