| Colecție | Karol |
| Material | PAL |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | grafit , lemn |
| Culoare fațadă | grafit |
| Numărul de saltare | 4 |
| Locul pentru înfășat | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 90(80)х45х90 cm |
| Dimensiuni loc de înfășat | 65x51x10 cm |
| Masă | 37 kg |
| Producător | Eucalyptus |
| Cod EAN | 2800002482150 |









