Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX ,
mATX ,
ITX |
| Compartimentul pentru sursa de alimentare de jos | da |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 1 |
| Numar locase 3.5" interne | 1 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 180 mm |
| Lungimea adaptorului video | 420 mm |
| Material carcasa | oțel ,
sticlă |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Locuri pentru ventilatoare | 9 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 3x120mm / 2x140mm |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 2х120мм |
| Locuri pentru fani pe lateral | 3x120mm |
| Filtru de praf | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Culoare iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 235x483x446 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 1stPlayer |
| Cod EAN | 6977916595002 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă 1stPlayer GM7 Black (GM7-BK-3FN7R-1FN7) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.