| Tip | redresor pornire-încărcare |
| Curent maxim de incărcare | 300 A |
| Voltaj | 12/24 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 7.5 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 27 A |
| Capacitate maxima acumulator | 600 Ah |
| Greutate | 16 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083830600 |



