Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 450 mm |
| Lățime | 300 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Senzor de mișcare | nu |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | transparent |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Fumagalli Q23131000WYE27 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.