| Tip de instalatie | de perete |
| Material | bimetal |
| Tip | secțională |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 77 mm |
| Adâncime | 80 mm |
| Zona încălzită | 14 m² |
| Conexiune | lateral |
| Culoare | alb |
| Дополнительно | preț pentru 1 secțiune |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hydro-S |









