Caracteristici generale
| Tip de instalatie | de perete |
| Material | bimetal |
| Tip | secțională |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 77 mm |
| Adâncime | 78 mm |
| Conexiune | lateral |
| Culoare | alb |
| Дополнительно | preț pentru 1 secțiune |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator SanTehRay Bimetal Monza HF-500B1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.