| Tip de instalatie | de perete |
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 33 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 400 mm |
| Lungime | 600 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.15 mm |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vaillant |









