Caracteristici generale
| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | analog |
| Recepție | FM ,
AM |
| Gama de frecvență FM | 87.5-108 MHz |
| Частотный диапазон AM | 530-1710 kHz |
| Tip de alimentare | baterii |
| Baterii | АА х2 |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 131.5x69.5x43.5 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.28 kg |
| Producător | Sony |
| Cod EAN | 4548736129658 |
Specificațiile și imaginile produsului Radio portabil Sony ICF-P37 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.