| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | digital |
| Recepție | FM , AM |
| Gama de frecvență FM | 87,5-108 MHz |
| Частотный диапазон AM | 522-1710 kHz |
| Display | da |
| Tip de alimentare | acumulator |
| Baterii | Li-Ion |
| Putere de ieșire | 9 W |
| Port mini-Jack (3.5 mm) | da |
| Port USB | da |
| Bluetooth | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | roșu , negru |
| Greutate | 0.68 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083081132 |









