O camionetă drăguță, special concepută pentru copiii mai mici! Asamblați vehiculul cu șurubelnița inclusă, urmând instrucțiunile pas cu pas. Se pot construi două modele: o basculantă și o camionetă de gunoi. După asamblare, porniți motorul și conduceți camioneta cu telecomanda. Include instrucțiuni ilustrate colorat. Necesită 2 baterii LR06, neincluse.
| Tip | transport de marfă |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Материал | plastic |
| Цвет | verde |
| Габариты | 240x150x150 mm |
| Габариты упаковки | 310x240x120 mm |
| Вес | 0.5 kg |
| Specificații suplimentare | kit pentru asamblare |
| Producător | Buki |
| Cod EAN | 3700802103608 |








