| Tip | transport pe apă |
| Максимальная скорость | 45 km/o |
| Радиус действия | 100 m |
| Vârsta minimă | 14 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | acumulator , baterii |
| Цвет | albastru deschis |
| Габариты | 365 mm |
| Габариты упаковки | 400x2225x115 mm |
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 2002013609513 |









