Caracteristici generale
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -30 dB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Разъемы | USB |
| Culoare | negru ,
roșu |
| Greutate | 180 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Genesis |
| Cod EAN | 5901969417845 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Genesis Radium 100 (NGM-1407) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.