Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 276 L |
| Capacitate frigider | 205 L |
| Capacitate congelator | 71 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | C |
| Consum energetic | 162 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 6 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Producția de gheață în 24 de ore | 1.5 kg |
| Rezervă de gheață | 5 kg |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Wi-Fi | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 193.8 cm |
| Lăţime | 55.9 cm |
| Adâncime | 54.6 cm |
| Greutate | 80 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Liebherr ICBNci 5663 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.