Caracteristici generale
| Diagonala | 75 " |
| Tip panou | DLED |
| Tehnologia | infraroșu |
| Sistemul de operare suportat | Android |
| RAM | 8 Gb |
| Memoria interioară | 128 Gb |
| CPU | Cortex-A76 х 4 ,
Cortex-A55 х 4 |
| Raport de aspect | 16:9 |
| Raport de contrast | 5000:1 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 480 nits |
| Zona de afisare | 165x92.8 cm |
| Dimensiunile tablei | 171.3x103.4x8.2 cm |
| Rezoluția ecranului | 3840x2160 |
| Montare pe perete | 800x400 mm |
| Greutatea | 45.9 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Panou interactiv Hikvision DS-D5C75RB/B2L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.