Caracteristici generale
| Puterea | 9.6 W |
| Fluxul luminos | 750 lm |
| Temperatura culorii
?
| 4000 °K |
| Tip de bază | GU10 |
| Cantitatea | 1 buc |
| Dimensiuni standard de | GU10 |
| Forma becului | ciupercă |
| Culoare | gri |
| Diametru | 50 mm |
| Înălţime | 52 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 120 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4058075609150 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Osram LED PAR 16 GU10 9.6W 4000K 750Lm IP20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.