| Tip | P27 |
| Tehnologie | LED |
| Bază | W2,5x16q |
| Aplicație | lumina din față |
| Voltaj | 12 V |
| Puterea | 1.7 W |
| Durata de viață | 4000 ore |
| Flux luminos | 145 lum, 30 lum |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Culoare de emisie | alb |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 2 buc |
| Țara de fabricație | Germania |
| Producător | Osram |









