| Tip | pentru oficiu |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 8 mm, 3 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 5 |
| Tip încuietoare | electronic |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 290х410х350 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 280х404х300 mm |
| Greutate | 27.8 kg |
| Producător | Viro |
| Cod EAN | 8005344039886 |









