| Tip | multytools |
| Numărul de funcțiuni | 12 |
| Material mâner | plastic |
| Culoare | negru , roșu |
| Material lamă | inox |
| Cuțit | 2 |
| Deschizător | da |
| Tirbușon | da |
| Surubelniță | da |
| Pensetă | da |
| Ferăstrău pentru lemne | da |
| Sulă | da |
| Scobitoare | da |
| Instrument de sertizare | da |
| Inel pentru chei | da |
| Dimensiuni | 130x33x22.5 mm |
| Greutate | 167 g |
| Greutatea brută | 0.18 kg |
| Producător | Victorinox |
| Cod EAN | 7611160044518 |









