Confort complet pentru ani de acum încolo! Salteaua Blue, cu structura sa complet ortopedică, împrumutată de la sistemul multi-arc Niron, își menține forma din prima zi de utilizare ani de acum încolo; datorită materialului natural tricotat, te vei trezi odihnit. Cu o înălțime de 26 cm, materialul natural tricotat și umplutura din silicon matlasat oferă un confort ideal pentru cei care preferă o saltea fermă. Salteaua Blue este reversibilă datorită structurii sale ergonomice.
| Tip | cu arcuri |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 150x200 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Duritate | dur |
| Materialul 1 | bumbac |
| Material 2 | spumă |
| Material 3 | silicon |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Trendy |









