Caracteristici generale
| Tip | pulsat |
| Suprafata de udare max. | 353 m² |
| Gama de udare | 360 ° |
| Distanța de udare max | 11 m |
| Diametru furtun | 1/2" |
| Presiune | 4 bar |
| Capacitate | 480 l/h |
| În plus | roți |
Specificațiile și imaginile produsului Aspersor Gardex 405300 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.