Caracteristici generale
| Tip | off-road |
| Модель | Jeep |
| Масштаб | 1:24 |
| Максимальная скорость | 8 km/o |
| Радиус действия | 35 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic ,
metal |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 5xAA |
| Цвет | galben |
| Габариты | 178x85x80 mm |
| Габариты упаковки | 303x220x200 mm |
Alte informații
| Producător | Rastar |
| Cod EAN | 6947955155567 |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Rastar 1:24 JEEP Wrangler JL Yellow (79500) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.